Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Urząd Skarbowy w Wadowicach obejmuje gminy: Andrychów, Brzeźnica, Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona, Mucharz, Spytkowice, Stryszów, Tomice, Wadowice i Wieprz. Stanowisko p.o. Naczelnika Urzędu Skarbowego piastuje Janusz Fidelus, a stanowisko Zastępcy Adam Kosek. W skład urzędu wchodzą komórki organizacyjne:

-Dział Obsługi Bezpośredniej,

-Dział Postępowań Podatkowych,

-Samodzielny Referat Postępowań Podatkowych,

-Samodzielny Referat Analiz i Planowania,

-Dział Kontroli Podatkowej,

-Dział Rachunkowości Podatkowej,

-Dział Egzekucji Administracyjnej,

-Samodzielne Stanowisko Pracy Sekretariat,

-Samodzielne Wieloosobowe Stanowisko Pracy ds. Karnych Osobowych,

-Samodzielny Referat Spraw Wierzycielskich.

Zasady udostępniania informacji regulują przepisy ogólne. Urząd Skarbowy udziela informacji na wniosek zainteresowanego tylko, jeśli przepisy ogólne nie stanowią inaczej.

Budynek Urzędu Skarbowego w Wadowicach przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych. W Urzędzie pracują osoby przeszkolone z języka migowego, przed budynkiem znajduje się miejsce parkingowe dla osoby niepełnosprawnej, zaadaptowana została również toaleta i winda. Na sali obsługi, osoby z niepełnosprawnością obsługiwane są poza kolejką.

W budynku Urzędu działa kasa, opłaty można również uiścić poprzez przelew na konto bankowe. Numer rachunków bankowych znajdują się na stronie internetowej Urzędu.

Zachęca się petentów do załatwiania spraw drogą elektroniczną – poprzez platformę ePUAP, a także do składania deklaracji podatkowych przez Internet poprzez stronę www.e-deklaracje.gov.pl

Address

Our Address:

-

Telephone:

-

Email:

-

Web:

-

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem