Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Wadowice będące pięknym polskim miasteczkiem, kojarzone głównie ze wszystkim co związane z papieżem Janem Pawłem II oraz kremówkami, które ubóstwiał nasz polski święty, ale poza wartościami historycznymi warto zaczepić oko na wadowickiej architekturze oraz specyficznym klimacie panującym nie tylko w Wadowicach, ale również w miejscowościach ściśle graniczących z tym pięknym miasteczkiem położonym na południu Polski.
Bardzo ciekawym, ładnie utrzymanym gmachem może pochwalić się Urząd Pocztowy nr I w Wadowicach, który stanowi główny punkt zainteresowania lokalnej społeczności w kwestii przesyłek, ale również jest bardzo cennym źródłem informacji na temat miasta, ciekawostek związanych z nim samym, bądź ludźmi go zamieszkującymi.
Urząd Pocztowy w Wadowicach od wielu lat sprawuje bardzo ważną, komunikacyjną rolę dla wadowickiej oraz okołowadowickiej społeczności. Od wielu lat spełnia on funkcje punktu przerzutowego dla korespondencji, paczek oraz pozwala na dokonywanie wielu innych niezbędnych niegdyś czynności. Mimo, iż dziś wszelkie płatności odbywają się zwykle przez internet, do dziś możemy zauważyć kolejki Wadowiczan pragnących uregulować swoje rachunki za prąd, gaz oraz wszelkie inne usługi niezbędne do codziennego życia właśnie przy pocztowym okienku, które widziało więcej Wadowic niż niejeden zagorzały mieszkaniec tego pięknego terenu.

Address

Our Address:

-

Telephone:

-

Email:

-

Web:

-

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem